Bra-Stal

Balustrady ze stali nierdzewnej, bramy, napędy i automatyka do bram

  • RSS
  •     Facebook
  • Twitter

Spawanie i gięcie

Oferujemy wysokiej jakości usługi spawania różnych materiałów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem spawalniczym i wykwalifikowanym zespołem fachowców.

Posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne niezbędne do gięcia profili i rur aluminiowych oraz stalowych.

 

Balustrady

Wykonujemy balustrady ze stali nierdzewnej z przeznaczeniem do wewnątrz (symbol stali 304) jak i na zewnątrz (symbol stali 316). Niepowtarzalny styl i urok daje również połączenie stali z różnymi gatunkami drewna jak i szkłem. Nasze usługi wykonujemy dla indywidualnych klientów z własnych wzorów bądź dostarczonych przez klienta ale także dla różnych podmiotów gospodarczych jak galerie handlowe, biura itp. Cechuje nas estetyka wykonania jak i kultura osobista. Wszystkie nasze wyroby spełniają normy bezpieczeństwa.

Zajmujemy się również produkcją balustrad, ogrodzeń, bram (jednoskrzydłowych i dwuskrzydłowych, przesuwnych), krat metalowych ze stali węglowej, kutych, stylowych. Wszystko odpowiednio zabezpieczone specjalną farbą, malowane proszkowo lub ocynkowane ogniowo.

 

Instalacje przemysłowe

Wykonujemy prace związane z przygotowaniem i spawaniem systemów rurowych ze stali węglowej, nierdzewnej jak i energetycznej. Zajmujemy się również spawaniem różnego rodzaju zbiorników, kadzi.

Nasze usługi świadczymy dla przemysłu:
- energetycznego
- spożywczego
- chemicznego
- farmaceutycznego

Posiadamy odpowiednie doświadczenie jak i uprawnienia wydane przez UDT Cert zdobyte na elektrowniach, oczyszczalniach ścieków, hutach.

 

Konstrukcje stalowe

Wykonujemy różnego rodzaje prac na podstawie dokumentacji technicznej. Ze stali czarnej czy nierdzewnej.
Od niewielkich projektów aż po elementy hal.

 

Automatyka do bram

Prowadzimy sprzedaż, instalację i serwis automatyki do bram.

Oferujemy zarówno pojedyncze elementy jak i gotowe zestawy do automatycznego sterowania otwierania bram, drzwi, okien. Montujemy systemy sterowania zarówno do bram naszej produkcji oraz innych producentów. Fachowo dobieramy poszczególne elementy systemów aby zapewnić ich wieloletnie i bezawaryjne działanie.

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszych systemów sterowania.